Wygodne ogrzewanie nadmuchowe

Ten 250-cio metrowy dom pod Tarnowem budowany był z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu jego mieszkańcom. Równie wysokie wymagania postawiono systemowi ogrzewania, na który składa się także wentylacja z rekuperacją oraz klimatyzacja. Instalację wyposażono dodatkowo w nawilżacz powietrza, oraz dodatkowy filtr oczyszczający z jonizatorem.

Ogrzewanie strefowe

W tym domu system ogrzewania nadmuchowego podzielono na dwie, niezależne strefy. Możliwe jest zatem sterowanie parametrami powietrza dla parteru oraz piętra budynku. Pozwala to nie tylko na pełny komfort klimatyczny dla mieszkańców, ale i oszczędności płynące z optymalnego sterowania parametrami powietrza.

Wentylacja i rekuperacja

Uwagę z pewnością przyciąga wentylacja z nawiewem świeżego powietrza. Dzięki rekuperacji, podczas wentylowania pomieszczeń odzyskiwane jest raz już wytworzone ciepło. Zapobiega to wychłodzeniu pomieszczeń podczas ich wietrzenia. System ogrzewania nadmuchowego w 250-cio metrowym domu w okolicach Tarnowa wyposażony został dodatkowo w nawilżacz powietrza, oraz filtr z jonizatorem.

Parametrami powietrza zarządza się prostym w obsłudze sterownikiem, dzięki któremu cykle grzewcze można programować z dokładnością co do minuty.