Ogrzewanie nadmuchowe

Ogrzewanie nadmuchowe firmy Feelco

Zaawansowany technologicznie, niezwykle wydajny, maksymalnie funkcjonalny system, którego działanie opiera się na kompleksowym wykorzystaniu walorów powietrza.

Wydajność i Oszczędności

Dzięki niskiej bezwładności i braku czynników pośrednich, oszczędności w Systemach Feelco mogą sięgać nawet 30%40% !

Wiele Korzyści

System Feelco ogrzewa, chłodzi, nawilża, wentyluje i filtruje powietrze, dając komfort i zdrowy klimat w całym domu!

Estetyka i Funkcjonalność

Pożegnaj stare grzejniki, by dzięki Feelco cieszyć się estetycznym i  przestronnym wnętrzem swojego domu!

Komfort Obsługi

Zarządzanie Feelko jest proste, komfortowe i precyzyjne, a dzięki obsłudze przez smartfona, klimat twojego domu masz zawsze pod ręką!

Zdrowy Klimat

Dzięki precyzyjnej filtracji, System Feelco eliminuje kurz, pyły i roztocza, poprawiając jakości życia i bezpieczeństwo w każdym domu.

Beztroska i Trwałość

Z Feelco nie martwisz się już więcej o swoją instalację. Koniec z ryzykiem zamarzania, powstawania kamienia, przecieków czy korozji!

Przyszłość domowych instalacji…

Feelco stanowi szereg różnorodnych funkcjonalności, które umożliwiają szybkie i sprawne dostosowanie klimatu panującego wewnątrz budynku do własnych potrzeb.

System ten kryje w sobie znacznie więcej, aniżeli tradycyjne ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja. Brak tradycyjnych elementów grzewczych jak grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe sprawia, że możemy zainstalować go niemal w każdym wnętrzu, niezależnie od aranżacji.

Nowoczesna instalacja, oraz poszczególne części systemu są niewidoczne gołym okiem – całość zostaje starannie ukryta na etapie budowy domu.

Zaawansowana technologia umożliwia nie tylko sprawny, ale również cichy przesył powietrza.

Zdrowie i bezpieczeństwo…

System Feelco stanowi wielofunkcyjną, kompleksową instalację, która gwarantuje maksymalny komfort o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od pory roku.

Zimą nie tylko szybko i sprawnie ogrzewa wnętrze, jednocześnie dbając o jego odpowiednie nawilżenie, ale również wentyluje powietrze, sprawiając, że jest ono maksymalnie oczyszczone i świeże.

Nie da się ukryć, że jest to świetna propozycja dla osób borykających się z alergią, bądź rodzin z dziećmi, które kładą duży nacisk na życie w bezpiecznym i zdrowym otoczeniu.

Wysoka funkcjonalność…

Latem Feelco ochładza wnętrze, klimatyzując równomiernie cały budynek. Co więcej, system usuwa ewentualny nadmiar wilgoci, sprawiając tym samym, że powietrze jest nie tylko komfortowe, ale również zdrowe.

Oczywiście, proces klimatyzacji – podobnie jak zimą – jest w pełni zintegrowany z kompleksową wentylacją oraz gruntownym oczyszczaniem.

Wiosną oraz zimą możemy dopasować instalację Feelco do naszych własnych potrzeb – może ona chłodzić, nagrzewać, bądź działać jedynie jako system wentylacji i oczyszczania powietrza.

Maksymalne oszczędności – wysoka wydajność …

Feelco w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań energetycznych, jest maksymalnie oszczędny.

Brak czynnika pośredniego – wody – pozwala uniknąć strat energii, zaś mniejsze zapotrzebowanie na energię, znacząco zwiększa sprawność instalacji.

Co więcej, niska bezwładność układu, umożliwia niemal natychmiastowe ogrzewanie wybranych pomieszczeń.

Pełna automatyzacja…

Obsługa Systemu Feelco odbywa się za pomocą dotykowego sterownika Carrier Infinity Touch lub smartfona.

Instalacja szybko i sprawnie rozpoznaje warunki panujące zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia, oraz dopasowuje do nich swoją pracę.

Układ strefowej regulacji pozwala natomiast manualnie dostosować Feelco do indywidualnych potrzeb każdego z domowników.