Ogrzewanie nadmuchowe

Zobacz jak działa ogrzewanie nadmuchowe od THERMICO

Zaawansowany technologicznie, niezwykle wydajny, maksymalnie funkcjonalny system, którego działanie opiera się na optymalnym wykorzystaniu właściwości powietrza.

Wysoka Wydajność, Realne Oszczędności

Dzięki niskiej bezwładności i braku czynników pośrednich ogrzewania nadmuchowego, oszczędności generowane przez systemy od THERMICO mogą sięgać nawet 30% !

Funkcjonalność i Wygoda

Systemy ogrzewania nadmuchowego od THERMICO ogrzewają, chłodzą, nawilżają, wentylują i filtrują powietrze, zapewniając tym samym dobry i zdrowy klimat w całym domu!

Estetyka i Nowoczesność

Pożegnaj stare grzejniki i cieknącą instalację grzewczą, by dzięki THERMICO cieszyć się estetycznym i przestronnym wnętrzem swojego domu!

Komfort Sterowania i Obsługi

Zarządzanie systemami od THERMICO jest proste, wygodne i precyzyjne. Aplikacja na smartfona ułatwi kontrolę klimatu Twojego domu w każdej chwili!

Zdrowe Powietrze i Dobry Klimat

Precyzyjna filtracja systemów od THERMICO eliminuje kurz, właściwa wilgotność powietrza zapewnia komfort cieplny w każdym domu!

Trwałość i Niezawodność

Poznaj nowoczesne wnętrza!Dzięki THERMICO zapominasz o ryzyku zamarznięcia instalacji, powstawaniu kamienia, przecieków czy korozji!

Nowoczesne Instalacje Ogrzewania Nadmuchowego

Ogrzewanie nadmuchowe to nowoczesne rozwiązanie od lat stosowane na całym świecie.
Nośnikiem energii cieplnej jest tu powietrze, jej źródłem – nowoczesne piece na paliwa ekologiczne oraz pompy ciepła.

Systemy grzewcze od THERMICO to precyzyjne zarządzanie parametrami powietrza w różnych częściach budynku. Dzięki wygodnemu sterowaniu w każdym z pomieszczeń można uzyskać inne warunki klimatyczne – temperaturę oraz wilgotność powietrza.

Szeroka funkcjonalność systemu pozwala na zmianę parametrów jego pracy w zależności od pory roku. Tym sposobem do dyspozycji mamy ogrzewanie, klimatyzację lub wentylację pomieszczeń w budynku. System precyzyjnych filtrów oczyszcza powietrze, dzięki czemu jest ono wolne od pyłów i alergenów.

Ogrzewanie nadmuchowe od THERMICO to także przestronne i nowoczesne wnętrza. Systemy doskonale wpisują się w trendy inteligentnych domów, stanowią także szerokie pole do popisu dla projektantów i dekoratorów wnętrz. Dyskretnie umieszczone kratki nawiewają powietrze o wymaganej temperaturze bezgłośnie, zapewniając  właściwą cyrkulację i równomierne nagrzewanie całego pomieszczenia.

Ekologia i Oszczędności

Zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystywane w systemach nadmuchowych od THERMICO pochodzą od światowych liderów w ich produkcji. Kanały nawiewowe i elementy wykończeniowe tworzone są z materiałów o wysokiej jakości. Wszystko to zapewnia nie tylko estetykę, ale i bezawaryjność w działaniu.

Nie bez znaczenia jest ekonomiczny aspekt takiego rozwiązania. Wysoka jakość idzie w parze z niższym wobec tradycyjnych systemów ogrzewania kosztem wytworzenia ciepła. Oszczędności sięgają nawet 30%!

Tanie ogrzewanie nadmuchowe od THERMICO to ekologiczne ciepło. Zastosowanie pompy ciepła lub pieca zasilanego gazem ziemnym to przyjazne środowisku rozwiązania, które nie wymagają żadnych prac ziemnych przy montażu systemu.

Nowoczesne Wnętrza bez Grzejników

Nowoczesne systemy ogrzewania nadmuchowego to wielka wygoda. Po odpowiednim zaprogramowaniu stają się niemal bezobsługowe. Możliwość sterowania przez smartfona zwiększa dodatkowo komfort użytkowania. W każdym miejscu objętym zasięgiem sieci Internet, o każdej porze dnia i nocy, można dowolnie zmieniać parametry klimatyczne w miejscu montażu systemu. Dzięki całkowitej automatyzacji użytkowania ogrzewanie nadmuchowe od THERMICO doskonale wpisuje się w systemy inteligentnego domu.

Nowoczesne rozwiązania tworzą nowoczesne wnętrza. Nie inaczej jest z ogrzewaniem nadmuchowym nowej generacji. Wiszące na ścianach grzejniki i plątaniny rur instalacyjnych zastąpiono tu dyskretnie umieszczonymi kanałami nawiewnymi, zakończonymi eleganckimi kratkami nawiewnymi. Przestronne wnętrza dają nowe możliwości dla projektowania i dekorowania wnętrz.

Funkcjonalność i Wygoda

Każdy człowiek ma inne potrzeby. Nie inaczej jest z temperaturą w zamieszkiwanych pomieszczeniach. Dzięki układowi regulacji strefowej ogrzewanie nadmuchowe od THERMICO zapewnia inną temperaturę w różnych pomieszczeniach domu. Pozwala to idealnie dopasować warunki klimatyczne dla każdej części budynku. Funkcjonalność systemu pozwala na jego ciągłą pracę przez cały rok. Zimą zapewnia domowe ciepło, latem kojący chłód. Powietrze pozostające w ciągłym obiegu poddawane jest nieustającej filtracji i nawilżaniu, co służy zdrowiu wszystkich mieszkańców.

Dowiedz się więcej o ogrzewaniu nadmuchowym. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania w tym zakresie.

Kliknij tutaj by przejść do zakładki “kontakt”.

Opinie naszych Klientów są jednoznaczne – ogrzewanie nadmuchowe od THERMICO to dobre rozwiązanie w każdych warunkach.